home

Klientų atsiliepimai

 • Sergejus Basovas
  „Dalyvaudami EXPO Centro parodoje sulaukėme susidomėjimo iš Danijos įmonės, prekiaujančios vonios įranga. Šiuo metu vyksta bendravimas, adaptuojame savo produkciją specifiniams danų poreikiams. Tikimės, kad šios produktų modifikacijos atvers kelius į daug žadančią Skandinavijos rinką.“
  Sergejus Basovas
  UAB "Vandens linija" direktorius
 • Audrius Katauskas
  Eksponuotis EXPO Centro parodoje mus paskatino noras susirasti naujų eksporto partnerių. Kadangi nesame didelė įmonė, negalime skirti daug laiko ir lėšų užsienio parodoms, tad EXPO centras mums tapo gera alternatyva sutaupiusi daug laiko ir atnešusi puikių rezultatų. Per pirmuosius ekspozicijos metus ne tik sulaukėme daugiau nei 20 potencialių partnerių susidomėjimo, bet ir  pritraukėme stambų užsakovą Prancūzijos rinkoje, iš kurio sulaukėme pirmojo 700 namelių užsakymo. Šis užsakovas leido ne tik smarkiai padidinti įmonės apyvartą, bet ir padėjo diversifikuoti klientų krepšelį. Pagrindinė mūsų ekspozicijos sėkmės priežastis buvo ta, kad oro uoste lankosi daug užsienio verslininkų ir čia žymiai lengviau išsiskirti nei užsienio parodose. Expo centro paslaugas rekomenduojame ir kitoms įmonėms. Jeigu dvejojate ar turite klausimų dėl ekspozicijos galite susisiekti su mumis.
  Audrius Katauskas
  UAB Arbena, vadovas
 • Gediminas Jegelevičius
  „Dalyvaujame EXPO centro parodoje jau metus ir matome, kad tai tinkama vieta pristatyti mūsų įmonę bei didinti savo prekinio ženklo populiarumą. Dideliu privalumu laikome galimybę  eksponuoti pačius gaminius, nes iš patirties žinome, kad tik nuotraukų ar video nepakanka, žmonėms norisi apžiūrėti, paliesti produkciją. Tikriausiai būtent tai ir padėjo patraukti lankytojų dėmesį bei sulaukti potencialių klientų iš Italijos, Vokietijos bei Lietuvos. Priklausomai nuo gaminamo produkto, rekomenduojame ir kitoms įmonėms išbandyti šias paslaugas.“
  Gediminas Jegelevičius
  UAB Jundos Stalių gaminiai, Savininkas
 • Ieva Bridikė
  Prie EXPO centro ekspozicijos prisijungėme vieni iš pirmųjų. Žinodami savo veiklos specifiką, greitų rezultatų nesitikėjome. Tačiau, bendraudami su dizaineriais ir EXPO centro kolektyvu, radome geriausią savo veiklos pristatymo sprendimą. Džiaugiamės, kad EXPO centras padėjo ne tik pritraukti nemažą tikslinių lankytojų dėmesį, bet ir gauti naujų užsakymų. Jau pradėjome sėkmingą bendradarbiavimą su Danijos įmone, kuri, tikimės, virs ilgalaikiu mūsų partneriu.
  Ieva Bridikė
  UAB Lietuvos Ryto Spaustuvė, Rinkodaros vadovė
 • Daiva Likšienė
  Esame specifinės srities  įmonė, todėl ilgai dvejojome ir svarstėme, ar verta pristatyti savo veiklą EXPO centre. Nors buvome suplanavę dalyvauti ne vienoje tarptautinėje  parodoje, tačiau vis dėlto nuspredėme pristatyti savo įmonę  EXPO centre. Per kiek mažiau nei metus iš EXPO centro sulauktas užklausų kiekis viršijo mūsų lūkesčius. Šiandien dvejonių jau nebeturime, o gautieji kontaktai padėjo surasti rimtą klientą Suomijoje. Svarstome su EXPO centru dirbti ir ateityje.
  Daiva Likšienė
  UAB Selteka, Komercijos direktorė
 • Dainius Tvarijonas
  Džiaugiamės, nusprendę dalyvauti EXPO centro parodoje. Po pirmųjų bendradarbiavimo metų nutarėme pratęsti mūsų įmonės prisistatymą EXPO centre dar dvejiems metams.  Nors turimų užsakovų mums pakanka, tačiau ekspozicijoje  gauti kontaktai  leido sėkmingai išplėsti klientų ratą bei susirasti naujų klientų  Švedijoje. Esame išbandę  ir kitus reklamos būdus, pavyzdžiui, reklama specializuotuose leidiniuose, tačiau dėl mūsų veiklos specifikos tai nepasiteisino. Remdamasis turima patirtimi galiu teigti, kad mums kur kas naudingiau pristatyti savo kompaniją bei gaminius suinteresuotiems  verslininkams gyvai. Todėl renkamės EXPO centrą, įsikūrusį Vilniaus oro uoste, kaip išskirtinę vietą, turinčią didžiausią verslininkų srautą ir išskirtines pristatymo galimybes. Manau, kad šis projektas yra tikrai reikalingas šalies verslui, nes leidžia greitai ir lengvai prisistatyti potencialiems partneriams bei keistis naudingais verslo kontaktais.
  Dainius Tvarijonas
  UAB Nosted mechanika, Generalinis direktorius
 • Vaida Vaičaitienė
  Bendrovę „Be-Ge Baltic“ pristatome Expo centre daugiau kaip metus ir šią reklamos priemonę vertiname dėl didesnės galimybės pasiekti tikslinę auditoriją – užsienio kompanijų atstovus, atvykstančius į Lietuvą verslo reikalais. Parodytą potencialių klientų susidomėjimą gali lemti ne tik dabartinis poreikis, bet galbūt ir ateities planai, todėl tokios reklamos naudą labiau vertiname kaip įmonės žinomumo didinimą. Šiuo metu jau pristatėme pirmuosius užsakymus baldus bei interjero detales kuriančiai bendrovei Suomijoje, su kuria verslo kontaktus užmezgėme Expo centro pagalba.
  Vaida Vaičaitienė
  UAB Be-Ge Baltic, Generalinė direktorė
 • Vaidas Beneševičius
  Džiaugiamės vieni pirmųjų pradėję dalyvauti   EXPO centro projekte. Nepraėjus nei metams, jau galime skaičiuoti pirmuosius realius rezultatus ir įtaką mūsų verslui. Gautų kontaktų jau nebeskaičiuojame - jų gauname nuolat. Su kai kuriais tęsiame naudingą bendradarbiavimą. Taip pat sulaukiame užklausų ir iš potencialių klientų, kurie nepaliko savo kontakto, tačiau informaciją apie mus gavo EXPO centre. Tikime, kad buvome pristatyti ypač patraukliai, nes neseniai sulaukėme kvietimo bendradarbiauti iš vienos stambios (apyvarta viršija 15 mlrd. EUR) Prancūzijos energetikos kompanijos. Šiuo metu  deriname bendradarbiavimo sąlygas ir laukiame naujų patrauklių pasiūlymų.  Esame labai patenkinti tokiais rezultatais, tad nusprendėme pratęsti bendradarbiavimą su EXPO centru.
  Vaidas Beneševičius
  UAB Headex, Tarptautinių projektų skyriaus vadovas
 • Jurgita Šarkaitė
  EXPO centro idėją vertiname labai gerai. Dalyvavimas šiame projekte suteikia mūsų įmonei žinomumą, efektyvią reklamą bei aiškiai jaučiamą padidėjusį susidomėjimą mūsų  produkcija. EXPO centre apsilanko daug žmonių, kurie žino ko nori ir ko ieško, tad gautos klientų užklausos yra tikslinės. Šiuo metu bendraujame su potencialiais klientais ir tikimės ateityje gauti apčiuopiamų rezultatų. Džiaugiamės šia idėja, kuri teikia naudą ne vien mūsų įmonei, bet ir Lietuvai. Tikrai sveikintina ir rekomenduotina.
  Jurgita Šarkaitė
  UAB Forutė, Direktorė
 • Vytauras Jasaitis
  Mūsų nuomone, EXPO centro projektas yra labai inovatyvus ir naudingas. Esame patenkinti turėdami galimybę eksponuoti savo kompaniją šioje parodoje verslui. Nuolat dirbame, bendraujame su klientais, kurių užklausų sulaukėme. Nors konkrečių rezultatų dar neturime, tačiau neabejojame, kad įdėtas darbas leis pasiekti norimų vaisių. Ar rekomenduotumėme kitiems išbandyti EXPO centro paslaugas  - žinoma taip.
  Vytauras Jasaitis
  UAB Rokvelas, Direktorius
 • Ingrida Valaitienė
  Lietuvos įmonių EXPO centro projektą vertiname kaip puikią galimybę pristatyti savo įmonę ir atkreipti užsienio svečių dėmesį į savo teikiamas paslaugas. Atsižvelgiant į tai, kad keliautojų srautas Tarptautiniame Vilniaus Oro uoste vis auga, įmonės reklama EXPO centre užtikrina gausų potencialių klientų srautą. Visi mūsų gauti kontaktai yra tiksliniai, kadangi patys EXPO centro lankytojai renkasi, kuri įmonė ir jos paslaugos/produktai yra įdomūs jiems. Įmonėms tai puiki galimybė pasiekti tiek fizinį, tiek juridinį asmenį. 
  Ingrida Valaitienė
  Palangos Vėtra, Direktorė
 • Justina Zykutė
  Labai teigiamai vertinu EXPO centro iniciatyvą, kolektyvą bei konsultantų pasiruošimą, o laikui bėgant įdėtas įdirbis leis pasiekti puikių rezultatų. Dalyvavimas EXPO centro projekte sustiprino mūsų įmonės prekės ženklo žinomumą vietinėje rinkoje, tad įmonėms rekomenduoju dalyvauti EXPO centro parodoje verslui.
  Justina Zykutė
  UAB PakMarkas, Rinkodaros vadybininkė