home

Apie EXPO centrą


APIE PROJEKTĄ

„EXPO centras“ – tai Tarptautiniame Vilniaus oro uoste įsikūrusi nuolatinė Lietuvos verslo ekspozicija, kurioje pristatomi stipriausių Lietuvos ir užsienio kompanijų produktai bei paslaugos. Paroda yra atvira visiems išvykstantiems Vilniaus oro uosto keleiviams bei suteikia galimybę naudingai ir įdomiai praleisti laiką prieš skrydį. Per 5-erius veiklos metus galime pasidžiaugti ne viena EXPO centre prisistatančių įmonių sėkmės istorija, o apsilankę užsienio verslininkai teigia čia suradę patikimų tiekėjų ar partnerių. Profesionalūs „EXPO centro“ konsultantai užsienio ir Lietuvos verslininkams ne tik išsamiai papasakoja apie eksponuojamas prekes ar paslaugas, bet ir padeda jiems užmegzti naudingus verslo kontaktus.

 

VIETA

Tarptautinis Vilniaus oro uostas šiam projektui pasirinktas todėl, kad tai didžiausią verslo klientų srautą turinti vieta Lietuvoje. Keleivių srautas Vilniaus oro uoste nuolatos auga. Per 2018 metus buvo aptarnauta 4,9 mln. keleivių, t. y. 19 proc. daugiau nei 2017-aisiais.
2019 m. pirmąjį ketvirtį sostinės oro vartai fiksavo aptarnavę daugiau kaip 1 mln. skridusiųjų, 7 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu. Stabiliai augančius rodiklius siekiama užtikrinti ir toliau. Oro uosto duomenimis, verslo tikslais skrenda net 39 proc. keleivių. EXPO centro patalpos yra išvykimo salėje (praėjus aviacijos saugumo patikros procedūras), verslo zonoje (užkilus laiptais į II a.), strategiškai parankioje vietoje šalia Vilniaus oro uosto “Verslo klubo”.

 

IDĖJA

Dauguma keleivių atvyksta likus valandai ar dviems iki skrydžio. Praėję  aviacijos saugumo patikros procedūras keleiviai turi nuo 30 iki 60 min laisvo laiko. EXPO centras oro uosto keleiviams siūlo galimybę naudingai praleisti šį laiką apsilankant EXPO centre. Lietuvos piliečiams tai yra proga susipažinti su perspektyviausiomis Lietuvos įmonėmis, apžiūrėti jų produktus ar pristatomas paslaugas. Užsienio piliečiams EXPO centras suteikia galimybę susipažinti su Lietuva, kaip kokybiškus produktus ir aukštos pridėtinės vertės paslaugas kuriančia šalimi, kurioje galima atrasti naujų verslo galimybių, praplėsti kontaktų ratą.

 

PROCESAS

EXPO centre dirba profesionalūs konsultantai, kurie kiekvieną lankytoją užkalbina asmeniškai, specialaus klausimyno pagalba išsiaiškina, kokios verslo sritys domina, kurioje verslo šakoje lankytojas dirba ir kitas svarbias detales. Tuomet konsultantas pristato lankytoją dominančių sričių atstovus, kurie eksponuoja savo produktus ar pristato paslaugas EXPO centre ir paima lankytojo kontaktus. Šie kontaktai tą pačią dieną persiunčiami tiesiogiai įmonėms, kurių veikla buvo domėtasi.

 

DALYVAVIMO GALIMYBĖS

„EXPO centro“ parodos plotas yra padalintas į skirtingas ekspozicijos vietas, kuriose gali save reprezentuoti daugiau nei 50 įmonių.

 

EXPO centro teikiamos paslaugos:

  • Jūsų pasirinkta ekspozicijos vieta;
  • Profesionalus Jūsų įmonės pristatymas lankytojams;
  • Tiesioginiai Jūsų veiklos sritimi besidominčių užsienio ir Lietuvos verslininkų kontaktai;
  • Informatyvus Jūsų įmonės aprašymas EXPO centro leidinyje, kuris platinamas visame oro uoste.

 

Jeigu Jūs susidomėjote mūsų teikiamomis paslaugomis, dėl detalesnės informacijos prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais:

 

Audrius Tumavičius, projektų vadovas, tel. nr.: +370 699 05883;
el. paštas: a.tumavicius@expocenter.lt